راهبرد ما

کارت پرسو روز به روز بیشتر در زمینه‌ی راهکارهای نوین طراحی و چاپ کارت پیشرفت می‌کند. برنامه نویسان ما از آخرین نوآوری‌ها در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و IT بهره می‌برند. ما تلاش می‌کنیم تا میان عملکرد و کاربری، تعادل ایجاد کنیم و در عین حال خیالمان از بابت استفاده‌ی هرچه راحت‌تر کاربر راحت باشد. ما بی وقفه محدوده‌ی اهدافمان را بنا بر مشاهدات دولوپرها، تحلیلگران، فروشنده‌ها و از همه مهم‌تر مشتریانمان گسترش می‌دهیم.

ویژگی‌های متمایز ما

سادگی و سهولت در استفاده

هدف اصلی ما در طراحی این نرم‌افزار، استفاده‌ی راحت و آسان کاربران است. به همین منظور تیم تحقیق و توسعه ما به همراه تیم پشتیبانی، به طور مستمر مراحل پیشرفت و توسعه‌ی نرم‌افزار را پیگیری کرده و با تهیه‌ی فایل‌های آموزشی و پشتیبانی به کاربران کمک می‌کنند به بهترین شکل ممکن از نرم‌افزار استفاده کنند.

تیم توسعه نرم افزار متخصص

تیم توسعه‌ی سختکوش کارت پرسو در تلاش است تا همگام با اهداف و نوسانات بازار حرکت کند و انتخاب اول کسب و کارهای گوناگون باشد.

پشتیبانی درجه یک

یک از بزرگترین مشغله‌های ذهنی ما پدید آوردن لبخند رضایت بر لبان مشتریانمان است و همین امر به ما انگیزه می‌دهد تا پشتیبانی فنی با کیفیت و رایگان در اختیار مشتریان قرار دهیم. نکات فنی، ویدئوهای آموزشی، تلفن، اسکایپ و پشتیبانی با ایمیل تنها برخی از راه‌های پشتیبانی سریع و مفید ما هستند.

قابل اعتماد بودن

کار ما فقط و فقط در راستای ابتکار، رضایت مشتری و کمالگرایی است. نگرش ما این است که بهترین همکار مشتریانمان در کسب و کارشان باشیم.